Červenec 2011

Konečně Itálie 2011!!!

18. července 2011 v 9:56 | Lelunka |  Zajímavosti o všem možném i nemožném :P
Ahoj!! Konečně Itálie 2011! Jedeme tam už za 4 dny a strašně se tam těším! bude to asi fakt super! Všude tam jsou aquaparky a zábavné centra atd.! Jedeme do 17-ti patrového hotelu s bazénem,od moře 150 m. Fakt super!
PS: Až přijedeme,tak sem napíšu své zážitky,pár fotek a pod.!


Tajný deník

15. července 2011 v 17:04 | Lelunka |  Zajímavosti o všem možném i nemožném :P
Ahoj. Tenhle článek bude o výhodách a nevýhodách tajného deníku a proč si ho založit.
Tajný deník je rozhodně dobrá věc! Můžete se do něj svěřovat,aniž by vám to někdo četl. Můžete do něj psát taková tajemství,které byste neřekli ani tomu nejbližšimu člověku,nebo třeba věci které jste v životě udělali a litujete toho. možná si říkáte a na co to jako je? Tajný deník má několik výhod: Můžete si tam napsat své chyby a poučit se z nich,můžete tam psát své zážitky na které byste už asi dávno zapoměli,nebo až budeš dospělá,tak si ten deník můžeš přečíst a třeba se svým starostem zasměješ! Já si myslím,že je to opravdu dobrá věc.Ale někdo si to třeba nemyslí. Někoho to nebere,ale jednou až bude starší,tak mu to bude možná i líto,ale já si myslím,že tajný deník si může člověk založit klidně i v pozdějším věku... Já si myslím,že tajný deník má více pro,než proti a proto ho mám i já sama :)


Ahoj!

15. července 2011 v 16:27 | Lelunka |  Všechno o čem se dá psát :D
Ahoj lidi! Chci vás přivítat na tomhle blogu! jmenuji se Lenka,ale přezdívku mám Lelunka a tak se budu přezdívat u všech mích článků. Tenhle blog bude o mích zážitcích a různých zajimavostech. Doufám,že se vám můj blog bude líbit!